Mesaj gönder
Imatec Imaging Co., Ltd.
Kalite kontrol
Ev >

Imatec Imaging Co., Ltd. Kalite kontrol

Kalite kontrol
Kişiler
Kişiler: Mr. David Wang
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın
Sertifikalar
Çin Imatec Imaging Co., Ltd. sertifikalar
Standard|t:SGS
Sayı:QIP-ASI194773
Düzenleme tarihi:2019-08-20
Çin Imatec Imaging Co., Ltd. sertifikalar
Standard|t:CE
Sayı:HW20201021013S
Düzenleme tarihi:2020-10-21
Çin Imatec Imaging Co., Ltd. sertifikalar
Standard|t:Certified Brand
Sayı:20506997
Düzenleme tarihi:2017-08-21
Son kullanma tarihi:2027-08-20
KK Profili

Kalite Yönetimi:

 

Kalite Kontrol tüm üretimimiz boyunca en önemli prosedürdür.Müşteri memnuniyeti ve rekabet gücü için kaliteyi sağlamak amacıyla Imatec mevcut en iyi hammaddeleri benimser.Bu, temel olarak ürünlerimizin renk gamı, renk ifadesi, dayanıklılık ve stabilite açısından daha parlak performans göstermesine yardımcı olur.Imatec, Ar-Ge'den test merkezine kadar en son baskı teknolojisi gelişmelerine ayak uydurmak için en gelişmiş cihazlarla ve profesyonel kadroyla donatılmıştır.Üretim sırasındaki her prosedür farklı seviye ve standartlarda sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir.Dürüstlük ve inançla istikrarlı bir şekilde iyi hizmetler sunuyoruz.Üstün kaliteye dayalı bir ortak olarak sizi önemsiyoruz.

 

 

Imatec Imaging Co., Ltd. kalite kontrol 0 Yazdırmayı Test Etme
Imatec inkjet ortamına yönelik baskı testini gerçekleştirmek için Epson, Canon, HP, Roland gibi orijinal OEM yazıcıları sunuyoruz.Renk ifadesini, renk gamını, dayanıklılığı, stabiliteyi, çizilmeye karşı dayanıklılığı vb. görmek için genellikle orijinal mürekkepler ve Imatec mürekkepleri ile baskı yaparız. Baskı testi sayesinde çıktıların tümü mükemmel görüntüleme kalitesi sunar.

 

 

Imatec Imaging Co., Ltd. kalite kontrol 1 ICC Profil Tanımlama

ICC profili, çıktının renk doğruluğunu değerlendirmenin iyi bir yoludur.Mürekkep püskürtmeli kağıdımız ve mürekkeplerimiz için ICC profilini oluşturmak ve tanımlamak için Xrite tavsiyesini benimsiyoruz.ICC'miz, en iyi baskı kalitesini ve renk sunumunu sağlamak için Canon/Epson'un orijinallerine çok yakındır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imatec Imaging Co., Ltd. kalite kontrol 2 Kalite güvencesi
"Kalite Güvencesi" firmamızın en önemli rekabet gücüdür.Imatec kalite yönetimine odaklanır.Şirket, ürünlerin yaratıldığı yerdir, aynı zamanda dürüstlüğün de yaratıldığı yerdir.Imatec, burada size her güvenceyi sağlamak ve kazan-kazan ortaklığı kurmak için her müşteriye saygı duyar.