aboutus

Imatec Digital Co.,Ltd

Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: RiteColor & Imatec
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 3500,000-5,000,000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Imatec Digital Co., Ltd. ("Imatec" in Kısaları), fotografik görüntüleme için Büyük Biçimli Baskı endüstrisine adanmış profesyonel bir Çözüm Sağlayıcısıdır.

Imatec, 2008 yılında kurulmasından bu yana, geniş formatlı baskı çözümleri, Inkjet medya sarf malzemeleri, Mürekkep çözümü, Süblimasyon transferi, Inkjet filmi (Tıbbi film dahil) ve Canon'un geniş formatlı yazıcılarına hizmet veren teknik destek konularında uzmanlaşmıştır. imagePROGRAF, EPSON Stylus Pro ve SureColor, HP Designjet ve Scitex, Roland, Mimaki ve Mutoh. Yılların gelişmesiyle birlikte, Imatec, üstün kaliteli ve kişiye özel hizmetler için üretime ileri teknoloji ve yönetimi kapsamlı bir şekilde tanıtmıştır. Her zaman olduğu gibi, Imatec, güvenilir kalite ve rekabetçi maliyetlerle, yüksek standartlara sahip standartlara sahip pazarlara hizmet vermektedir.

Profesyonel bir entegre Çözüm sağlayıcısı olarak, Imatec'in hizmetleri çeşitli alanları, Dijital baskı, Fotoğraf sanatları, Fotoğraf üretimi, Reklam görüntüleme, CAD çizimi, Serigrafi, Tekstil baskı, Süblimasyon transferi vb.

Şimdi Imatec bu alanda en etkili uluslararası oyunculardan biri haline geldi. Geniş formatlı baskı sektöründe dünya standartlarında lider bir firma olarak toplam baskı çözümleri sunarak her zaman yanınızdayız.

-02-
Geçmiş

Geçtiğimiz yılların hızlı gelişimi, Imatec Digital Co., Ltd., geniş formatlı baskı endüstrisinde entegre çözümler tedarik etmekle ilgilenen tek bir inkjet medya üreticisinden profesyonel ve olgun geniş format baskı çözümü sağlayıcısına ithal etti.

»2008 yılında, Imatec Digital Co., Ltd., Çin'in en gelişmiş hatlarından biri olan ilk inkjet kağıt üretim hattını kurdu ve yatırım yaptı.

»2009 yılında, Imatec yeni 3 üretim hattı daha arttırdı.

»2010 yılında Imatec geniş format baskı sarf malzemelerine başladı ve geniş formatlı Mürekkep / Kartuşları portföyümüze dahil etti.

»2011 yılında Imatec, ortaklarımızla paylaşmak için" Entegre Çözümler "kavramına odaklanmaya başlayan" geniş format baskı çözümü "istasyonunu kurdu.

»2012 yılında Drupa 2012'ye katılan ürünlerimiz ve baskı çözümlerimiz küresel çapta müşteriler tarafından yaygın olarak kabul görmüştür.

»Imatec, 2013 yılında resmi fabrika anlaşmasıyla mürekkep fabrikasına yatırım yaptı ve katıldı.

»2014 yılında, bu yılın başlarında, Çin'de Canon / Hp imzalı üst düzey bayi olduk.

»2015 yılında, Imatec, üretim verimliliği gereksinimi için gelişmiş ekipmanlar tanıttı.

Şimdi, Imatec Digital Co., Ltd. tedarik kabiliyeti ve hizmet kalitesini çok güçlendirdi. Geniş format baskı çözümlerinde önemli bir oyuncu olduk. Bu arada, en son baskı teknolojisine ayak uydurmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

-03-
Hizmet

Imatec Digital (Nanjing) Co, Ltd, Geniş Format Baskı Endüstrisinde uzmanlaşmış, tedarikçili Inkjet Fotoğraf Kağıtları, Mürekkep Püskürtmeli Tuval, Mürekkepler, Mürekkep Kartuşları, LFP Yedek Parçalar ve teknik destek vb.

Pigment Mürekkepleri, Eko Solvent Mürekkepleri ve Lateks Mürekkepleri için Mürekkep Püskürtmeli Tuval Fabrikası (Polyester Tuval, PolyCotton Tuval, Pamuk Tuval)

Premium RC Fotoğraf Kağıdı (Parlak, Parlak, Saten, İpeksi)

Serigrafi için Inkjet Film (Şeffaf Şeffaflık, Sütlü Şeffaflık, Kumlu)

Avantaj Hizmetimiz:

1, Biz tüm müşterilerin OEM taleplerini karşılayabilir ve aynı zamanda müşterilerin seri üretim için satın alma maliyetini kurtarabilir entegre bir çözüm sağlayıcı vardır.

2, sizlerle paylaşmak için bol deneyim ile 2008 yılından bu yana geniş format baskı sektöründe meşgul olmuştur.

3, hammadde çoğu esas olarak kalitesini garanti etmek için ABD, Almanya, Japonya'dan ithal edilmektedir. "En iyi" dediğimiz gibi kalitemize söz verebiliriz

4, Biz hammaddeden, üretim, test ve paketleme, tüm ürünler sıfır el ile müşterilerin elinde emin olun.

Teknik servis:

Teknik mühendislerimiz tecrübe dolu ve hepsi 8 yıldan fazla bir süre basım endüstrisinde yer alıyor. Ayrıca, yeni ürünlerin pazar güncelleme taleplerini karşılaması için yeniliklere devam ediyorlar.

Satış sonrası servis:

Çalışma ve satış ekibimiz, ürünlerimizle karşılaştığınız her türlü sorunuz için satış sonrası servis hizmetini hızlı ve etkin bir şekilde garanti edebilir.

Her müşterinin siparişini 6-8 ay boyunca tutulan numunelerle tutuyoruz; bu, belirtilen müşterilerin çözülebileceğini garanti ediyor.

Teslimat hizmeti:

Müşterilerin taleplerine göre, sevkıyatı Deniz sevkıyatı ve Ekspres Teslimat ile bölüyoruz

Deniz nakliye, tüm kapalı karton paketlenmiş, palet yükleme ve konteyner teslim

Hızlı Teslimat, Biz çoğunlukla ekspres maliyet ve Kısa nakliye zaman kazandırabilir DHL, FEDEX, TNT ile ortaklar imzaladı.

Müşteri geribildirimleri:

Üstün kalite ve hizmet sayesinde, ürünlerimiz ortaklar tarafından geniş çapta alkışlandı.

Imatec Digital şirketini seçilebilir ortaklığınız olarak seçmeye hoş geldiniz!

-04-
Ekibimiz

Imatec Digital Company, mürekkep püskürtmeli ortamlar ve mürekkep püskürtmeli mürekkepler için bir Çin gösterici fabrikası ve tedarikçisidir ve ayrıca müşteri odaklı bir şirketiz. Tüm ekibimiz müşteri taleplerine ve memnuniyetlerine odaklanmıştır, bu nedenle "Teknik" ve "Hizmet" yeteneklerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Şu anda ekip takibindeyiz, ekip çalışmasını hedefliyor ve ekip birliğinin gücünü artırıyor.

Şu anda takım öğretmenliği yapıyoruz, esas olarak ekibimizin kapsamlı kalitesini artırmak için.

Sorumlu, aktif ve enerji dolu ekibimizdir.

İletişim bilgileri