Ana sayfa

Imatec Digital Co.,Ltd

Şirket profili
Imatec Digital Co., Ltd. ("Imatec" in Kısaları), fotografik görüntüleme için Büyük Biçimli Baskı endüstrisine adanmış profesyonel bir Çözüm Sağlayıcısıdır.

Imatec, 2008 yılında kurulmasından bu yana, geniş formatlı baskı çözümleri, Inkjet medya sarf malzemeleri, Mürekkep çözümü, Süblimasyon transferi, Inkjet filmi (Tıbbi film dahil) ve Canon'un geniş formatlı yazıcılarına hizmet veren teknik destek konularında uzmanlaşmıştır. imagePROGRAF, EPSON Stylus Pro ve SureColor, HP Designjet ve Scitex, Roland, Mimaki ve Mutoh. Yılların gelişmesiyle birlikte, Imatec, üstün kaliteli ve kişiye özel hizmetler için üretime ileri teknoloji ve yönetimi kapsamlı bir şekilde tanıtmıştır. Her zaman olduğu gibi, Imatec, güvenilir kalite ve rekabetçi maliyetlerle, yüksek standartlara sahip standartlara sahip pazarlara hizmet vermektedir.

Profesyonel bir entegre Çözüm sağlayıcısı olarak, Imatec'in hizmetleri çeşitli alanları, Dijital baskı, Fotoğraf sanatları, Fotoğraf üretimi, Reklam görüntüleme, CAD çizimi, Serigrafi, Tekstil baskı, Süblimasyon transferi vb.

Şimdi Imatec bu alanda en etkili uluslararası oyunculardan biri haline geldi. Geniş formatlı baskı sektöründe dünya standartlarında lider bir firma olarak toplam baskı çözümleri sunarak her zaman yanınızdayız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Geçtiğimiz yılların hızlı gelişimi, Imatec Digital Co., Ltd., geniş formatlı baskı endüstrisinde entegre çözümler tedarik etmekle ilgilenen tek bir inkjet medya üreticisinden profesyonel ve olgun geniş format baskı çözümü sağlayıcısına ithal etti.

»2008 yılında, Imatec Digital Co., Ltd., Çin'in en gelişmiş hatlarından biri olan ilk inkjet kağıt üretim hattını kurdu ve yatırım yaptı.

»2009 yılında, Imatec yeni 3 üretim hattı daha arttırdı.

»2010 yılında Imatec geniş format baskı sarf malzemelerine başladı ve geniş formatlı Mürekkep / Kartuşları portföyümüze dahil etti.

»2011 yılında Imatec, ortaklarımızla paylaşmak için" Entegre Çözümler "kavramına odaklanmaya başlayan" geniş format baskı çözümü "istasyonunu kurdu.

»2012 yılında Drupa 2012'ye katılan ürünlerimiz ve baskı çözümlerimiz küresel çapta müşteriler tarafından yaygın olarak kabul görmüştür.

»Imatec, 2013 yılında resmi fabrika anlaşmasıyla mürekkep fabrikasına yatırım yaptı ve katıldı.

»2014 yılında, bu yılın başlarında, Çin'de Canon / Hp imzalı üst düzey bayi olduk.

»2015 yılında, Imatec, üretim verimliliği gereksinimi için gelişmiş ekipmanlar tanıttı.

Şimdi, Imatec Digital Co., Ltd. tedarik kabiliyeti ve hizmet kalitesini çok güçlendirdi. Geniş format baskı çözümlerinde önemli bir oyuncu olduk. Bu arada, en son baskı teknolojisine ayak uydurmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : RiteColor & Imatec

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 3500,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%