Ana sayfa Hakkımızda

Imatec Digital Co.,Ltd Kalite kontrol

Müşteri yorumları
Everything arrived safely , in excellent condition - The Pigment Inks look very close to our oem ink and it also works fine for me. Many thanks.

—— Ed Walker - USA

We received the paper in good condition- We like the Luster paper, the quality is really like the original Epson paper, we'd like to your exclusivity.

—— Brad - USA

We are doing very good with your inks PFI-701 and 706 for Canon plotters. Please share me other compatible inks and media for Canon, HP and Roland.

—— Nedal Odeh - U.A.E

We received all the packages. Everything is as expected. 260gr premium luster paper works perfectly on our Epson 9900. We'll have a good order. Thanks

—— CharlesD from Canada

Yours RC satin/luster papers & Synthetic paper have been tested. It went overall very well. Thank you!!

—— Hide.K - Japan

We've printed 410gsm matte cotton canvas and 260gsm poly canvas for photo reproduction on Canon iPF8300. Very ideal results. I like it! Thank U.

—— Milan Pol - Italy

Ben sohbet şimdi
qc profili
Kalite Kontrol Profili:

Kalite Kontrol, tüm üretimimiz boyunca en önemli prosedürdür. Müşterilerin memnuniyeti ve rekabet gücü için kaliteyi sağlamak için, sadece mevcut en iyi ham maddeleri benimsiyoruz. Bu, temel olarak renk gamutu, renk ifadesi, dayanıklılık ve istikrar üzerinde daha parlak olan ürünlerimize üstünlük sağlamaya yardımcı olur. Ar-Ge'den test merkezine kadar, en gelişmiş baskı cihazları ve profesyonel kadrolarla donatılmıştır ve en yeni baskı teknolojisi gelişimini takip edebiliyoruz. Üretim sırasında her prosedür, farklı seviyelerde ve standartlarda sıkı bir şekilde kontrol edilir. Dürüstlük ve ethusiasm ile istikrarlı olarak iyi hizmetler sunuyoruz. Sizi birinci sınıf kaliteye dayalı bir ortak olarak seviyoruz.

Baskı Testi
Mürekkep püskürtmeli mürekkepler ve mürekkepler için baskı testi yapmak için Epson, Canon, HP, Roland gibi orijinal OEM yazıcıları tanıtmaktayız. Genellikle orijinal mürekkepler ve Imatec mürekkepleriyle, renk ifadesini, renk gamutunu, dayanıklılığını, kararlılığını, çizilmeye karşı dayanıklılığını vb. Görmek için basarız. Baskı testi boyunca, orijinal mürekkeplerdeki çıktılar ve Imatec mürekkepleri ile çıkan çıktılar benzerdir.

Tanımlayan ICC Profili
ICC profili, çıktıların renk doğruluğunu değerlendirmek için iyi bir yoldur. Mürekkep püskürtmeli kağıdımız ve mürekkeplerimiz için ICC profilini yaratmak ve tanımlamak için Xrite önerisini kabul ettik. ICC, Canon / Epson'un orijinallerine çok yakın, bu nedenle, mürekkep püskürtmeli kağıdını ve mürekkeplerini kullanan insanlar genellikle OEM'den bizimkine hızlı bir şekilde yeni profil hazırlamaya gerek duymuyor.

Kalite güvencesi
"Kalite Güvencesi" firmamızın en önemli rekabet gücünü oluşturmaktadır. Kalite yönetimine çok daha fazla odaklanıyoruz. Şirket ürünlerin yaratılmasında bir yer, ayrıca dürüstlüğü yaratmak için de bir yer. Her bir müşteriye burada her güvencenin sağlanmasına saygı duyuyoruz ve kazan-kazan ortaklığı kuruyoruz.

İletişim bilgileri
Imatec Digital Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. David Wang

Tel: 86-25-69671093

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)