aboutus
Üretim hattı

Üst düzey stardards seviyesine yerleştirilen Imatec, güvenilir ürünler oluşturmak için her zaman kendisini en gelişmiş otomatik üretim hatları ile donatmıştır. Olgun üretim hatları diğerlerine karşı bariz avantajımızdır. Gerçekten Imatec'i daha rekabetçi hale getirmeye yardımcı oluyor.

Kaplama hattı:

Kaplama teknolojisi, tüm üretim prosedürleri sırasında en önemli olanıdır. Kaplama kalitesi baskı kalitesini ve renk performansını belirler. Imatec, tecrübeli teknik ekibi ve önde gelen kaplama hatları (ekipmanları) ile bunu iyi yapıyor.

Kesme ve Paketleme Hattı:

Tamamen otomatik Kesme ve Raflama makineleri ruloların kesilmesini ve paketlenmesini daha verimli hale getirir, bu da işçilik maliyetlerini ve buna bağlı olarak ürün fiyatlarını azaltmaya yardımcı olur. Bu verimli çalışma sayesinde, Imatec iş işbirlikleri konusunda daha esnek bir şekilde çalışıyor.

Test Merkezi:

Imatec, Epson, Canon, Roland, HP vb. Yazıcılar üzerindeki Test Merkezinde fabrikadan çıkmadan önce her ürün grubu için sıkı bir test işlemi gerçekleştirir. Küresel müşteriler ve ortaklar tarafından.

Depo:

Bitmiş ürünleri depolamak için geniş depo.

OEM / ODM

Profesyonel olarak müşterilerimize marka paketleme "Imatec", "RiteColor" ve ayrıca Müşteriler OEM Paketlemesi sunmaktayız. Tüm OEM ambalaj kesinlikle müşterilerin tasarım ve taleplerine göre. Tasarım ekibimiz tüm OEM tasarım sürecine katılacaktır. Aşağıda "Imatec" kendi desgin.

Tüm malzemeler karton, daha sonra paletle paketlenmiştir. Müşteriler OEM karton kutu ile, kartonda ve palette mevcut etiket işareti

Ar-Ge

Imatec Digital Co., Ltd., araştırma ve geliştirme, üretim, pazarlama ve servis All-in-One iş modelini bir araya getiren geniş formatlı baskı ("LFP" nin kısa) konusunda kapsamlı bir kuruluştur. Inkjet media ve Ink inovasyonu için en deneyimli ve güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var. Her yıl Imatec, dünyanın önde gelen isimlerinin en son baskı teknolojisine ayak uydurmak için satış gelirimizin% 3'ünden fazlasını Ar - Ge gideri olarak yatırmaktadır.

Imatec, Doğu Çin bölgesindeki LFP sanayi alanındaki tipik teknoloji şirketidir. ISO9001, SGS, RoHS standartlarında her bir deneyi ve testi yapmak için en yeni makineleri kullanıyoruz.

Sıkı sürece saygı duymamız:

Ar-Ge ⇒ Test Etme ⇒ Üretim ⇒ Kalite Kontrol ⇒ Paketleme ⇒ Teslimat.

Standartlarımız:

Uluslararası Standartlar: ISO9001, SGS, RoHS, FSC

Piyasalardaki Konumumuz:

Imatec, başlangıçtan bu yana, yüksek gereksinimli standart pazarlarda, örneğin Kuzey Amerika, Avrupa, Okyanusya ve benzeri yerlerde, baskı ihtiyaçları için yüksek kaliteli premium inkjet ortamları ve mürekkepleri gerektiren konumlarda yer aldı.

İletişim bilgileri