Ana sayfa

Imatec Digital Co.,Ltd Fabrika turu

Müşteri yorumları
Everything arrived safely , in excellent condition - The Pigment Inks look very close to our oem ink and it also works fine for me. Many thanks.

—— Ed Walker - USA

We received the paper in good condition- We like the Luster paper, the quality is really like the original Epson paper, we'd like to your exclusivity.

—— Brad - USA

We are doing very good with your inks PFI-701 and 706 for Canon plotters. Please share me other compatible inks and media for Canon, HP and Roland.

—— Nedal Odeh - U.A.E

We received all the packages. Everything is as expected. 260gr premium luster paper works perfectly on our Epson 9900. We'll have a good order. Thanks

—— CharlesD from Canada

Yours RC satin/luster papers & Synthetic paper have been tested. It went overall very well. Thank you!!

—— Hide.K - Japan

We've printed 410gsm matte cotton canvas and 260gsm poly canvas for photo reproduction on Canon iPF8300. Very ideal results. I like it! Thank U.

—— Milan Pol - Italy

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Üst düzey stardards seviyesine yerleştirilen Imatec, güvenilir ürünler oluşturmak için her zaman kendisini en gelişmiş otomatik üretim hatları ile donatmıştır. Olgun üretim hatları diğerlerine karşı bariz avantajımızdır. Gerçekten Imatec'i daha rekabetçi hale getirmeye yardımcı oluyor.

  Kaplama hattı:

  Kaplama teknolojisi, tüm üretim prosedürleri sırasında en önemli olanıdır. Kaplama kalitesi baskı kalitesini ve renk performansını belirler. Imatec, tecrübeli teknik ekibi ve önde gelen kaplama hatları (ekipmanları) ile bunu iyi yapıyor.

  Kesme ve Paketleme Hattı:

  Tamamen otomatik Kesme ve Raflama makineleri ruloların kesilmesini ve paketlenmesini daha verimli hale getirir, bu da işçilik maliyetlerini ve buna bağlı olarak ürün fiyatlarını azaltmaya yardımcı olur. Bu verimli çalışma sayesinde, Imatec iş işbirlikleri konusunda daha esnek bir şekilde çalışıyor.

  Test Merkezi:

  Imatec, Epson, Canon, Roland, HP vb. Yazıcılar üzerindeki Test Merkezinde fabrikadan çıkmadan önce her ürün grubu için sıkı bir test işlemi gerçekleştirir. Küresel müşteriler ve ortaklar tarafından.

  Depo:

  Bitmiş ürünleri depolamak için geniş depo.

 • OEM / ODM
  Profesyonel olarak müşterilerimize marka paketleme "Imatec", "RiteColor" ve ayrıca Müşteriler OEM Paketlemesi sunmaktayız. Tüm OEM ambalaj kesinlikle müşterilerin tasarım ve taleplerine göre. Tasarım ekibimiz tüm OEM tasarım sürecine katılacaktır. Aşağıda "Imatec" kendi desgin.

  Tüm malzemeler karton, daha sonra paletle paketlenmiştir. Müşteriler OEM karton kutu ile, kartonda ve palette mevcut etiket işareti

 • Ar-Ge

  Imatec Digital Co., Ltd., araştırma ve geliştirme, üretim, pazarlama ve servis All-in-One iş modelini bir araya getiren geniş formatlı baskı ("LFP" nin kısa) konusunda kapsamlı bir kuruluştur. Inkjet media ve Ink inovasyonu için en deneyimli ve güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var. Her yıl Imatec, dünyanın önde gelen isimlerinin en son baskı teknolojisine ayak uydurmak için satış gelirimizin% 3'ünden fazlasını Ar - Ge gideri olarak yatırmaktadır.

  Imatec, Doğu Çin bölgesindeki LFP sanayi alanındaki tipik teknoloji şirketidir. ISO9001, SGS, RoHS standartlarında her bir deneyi ve testi yapmak için en yeni makineleri kullanıyoruz.

  Sıkı sürece saygı duymamız:

  Ar-Ge ⇒ Test Etme ⇒ Üretim ⇒ Kalite Kontrol ⇒ Paketleme ⇒ Teslimat.

  Standartlarımız:

  Uluslararası Standartlar: ISO9001, SGS, RoHS, FSC

  Piyasalardaki Konumumuz:

  Imatec, başlangıçtan bu yana, yüksek gereksinimli standart pazarlarda, örneğin Kuzey Amerika, Avrupa, Okyanusya ve benzeri yerlerde, baskı ihtiyaçları için yüksek kaliteli premium inkjet ortamları ve mürekkepleri gerektiren konumlarda yer aldı.

İletişim bilgileri
Imatec Digital Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. David Wang

Tel: 86-25-69671093

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)